זימון תור אונליין בית חולים וולפסון

זימון תורים לאיכילוב
זימון תור אונליין בית חולים איכילוב
23 ביולי 2020

זימון תור אונליין בית חולים וולפסון

וולפסון זימון תור

וולפסון זימון תור

בית החולים וולפסון מאפשר לכם 2 מסלולי זימון תורים אונליין: זימון תורים מקוון למרפאות חוץ וזימון תורים למכון הדימות.
במסגרת זימון תורים מקוון למרפאות חוץ תקבעו את התור שלכם אונליין ובסיוע המערכת המתקדמת איתה משתמשים גם בבית החולים איכילוב, מערכת יעילה ונוחה לשימוש.
במסגרת זימון תורים למכון הדימות, בבית החולים וולפסון חזרו כמה שנים אחורה בזמן לכדי טופס מקוון ישן עם אפשרויות בחירה וחזרת מוקד שירות בית החולים לקביעת התור. בטופס זה אין הסבר על התהליך או זמן לחזרה.

זימון תורים וולפסון

זימון תורים וולפסון

אז איך מזמינים בפועל תור לבית חולים וולפסון מרפאות חוץ ? עקבו אחר המדריך הבא:

 1. נכנסים לקישור הבא שבו יש את מערכת זימוני התורים של וולפסון. אנא וודאו שחוסם הפרסומות, ADblock, לא פעיל, בכדי שקישור זה יעבוד כראוי!
 2. כאשר נכנסתם לעמוד תצטרכו להזין תחילה 2 נתונים: תאריך לידה מלא (למשל: 19/02/1964) וגם תעודת זהות של המטופל שרוצה לקבוע את התור. אם אתם מזמינים את התור עבור מישהו אחר אל תתבלבלו ואל תשימו את תעודת הזהות שלכם..נחזור שוב: תעודת זהות של המטופל!
 3. אחרי שעברתם בהצלחה את הבדיקה של מאגר הרישום בישראל שעשה אימות בין תאריך הלידה שלכם לתעודת הזהות תוכלו להמשיך לקבוע תור.
 4. כעת תצטרכו לסמן איזו מרפאה אתם צריכים לקבוע אליה תור בוולפסון או איזו בדיקה מתוך הרשימה הנפתחת והאופציות המוצעות
 5. אחרי שסימנתם את המרפאה או הבדיקה הרלוונטית עבורכם ייפתחו 2 טאבים נוספים: הראשון הוא שירותים ספציפיים בתחום שסימנתם בסעיף קודם והשני הינו התמחות ספציפית לפי מה שסימנתם בסעיף קודם. לדוגמא: אם סימנתם שאתם רוצים מרפאת עור ומין, השירותים יהיו בדיקת רופא וההתמחות יכולה להיות ילדים או מבוגרים.
 6. אחרי שסימנתם התמחות ושירותים וגם סוג בדיקה או מרפאה תעברו לשלב החשוב ביותר והוא הזמנת התור ביומן התאריכים הפנויים.
 7. כאן תוכלו לראות את זמני התורים הפנויים לפי ימים, חודשים ושעות. תצטרכו לסמן את היום והשעה הנוחה לכם ביותר מבין כל התורים הפנויים וללחוץ על הקוביה הרלוונטית.
 8. אחרי שבחרתם את התור הטוב ביותר עבורכם תצטרכו למלא פרטים מזהים: טלפון נייד וכתובת דואר אלקטרוני. כמו כן אם המטופל הוא כבד שמיעה יש לציין זאת בצ’קבוקס בכדי שהצוות יידע להיערך לקראת הגעתו בהתאם!
זימון תור וולפסון

זימון תור וולפסון

קביעת תורים וולפסון

קביעת תורים וולפסון

רוצים להזמין תור אל מכון הדימות בבית החולים וולפסון? אפשר גם, אבל פחות ידידותי למשתמש! מה הכוונה? עקבו אחר ההוראות:

 1. נכנסים לטופס הבא – לחצו כאן! אנא וודאו שחוסם הפרסומות, ADblock, לא פעיל, בכדי שקישור זה יעבוד כראוי!
 2. בטופס משאירים פרטים: שם מלא, תעודת זהות, תאריך לידה, דוא”ל, מין (זכר או נקבה), כתובת מלאה, טלפון ליצירת קשר, בחירה זימון לCT או MRI, ואז מסמנים גורם מבטח (מכבי, כללית, מאוחדת, לאומית, צה”ל, משרד הביטחון או פרטי)
 3. לוחצים על “שלח”
 4. הפנייה עוברת לנציגים במרפאת מכון הדימות והם יחזרו אליכם לקביעת תור.