מאוחדת זימון תורים אונליין

GetImg
לאומית זימון תורים
25 באוגוסט 2016
לקבוע תור לנהיגה מונעת או רענון נהיגה
לקבוע תור לנהיגה מונעת או רענון נהיגה
6 באוגוסט 2016

מאוחדת זימון תורים אונליין
נמאס לכם לחכות לנציגים של מאוחדת במוקד טלפון? רוצים להזמין תורים לקופ”ח מאוחדת ולא יודעים איך? קביעת תורים למאוחדת מעולם לא הייתה קלה יותר!

זימון תורים מאוחדת

זימון תור מאוחדת

אתם חברים בקופת חולים מאוחדת ומעוניינים לקבוע תור לרופאים במאוחדת? להלן הסבר מפורט כיצד ניתן לבצע זימון תור לקופת חולים מאוחדת בצורה פשוטה ונוחה אונליין – דרך ממשק האינטרנט של מאוחדת.

1. וודאו כי כרטיס החבר שלכם בקופת חולים מאוחדת נמצא ברשותכם – כדי להזמין ולקבוע תור למאוחדת אתם צריכים להזין מס’ נתונים אישיים: קוד משתמש, ת.ז., סיסמא, מייל או מספר כרטיס מגנטי.
2. הכנסו לאתר שדרכו ניתן לקבוע תור למאוחדת אונליין
שכחת סיסמא? לא קרה כלום! ניתן להזמין תור למאוחדת ולמגוון רופאים גם ללא סיסמא ללא רישום מוקדם במערכת – להלן הקישור הישיר להזמנת תור לרופא בקופת חולים מאוחדת ללא סיסמאBooking.com

3. אם נכנסתם עם פרטים אישיים ומערכת כבר זיהתה אתכם, ובין אם נכנסתם ללא סיסמא אנא בחרו את תחום הטיפול שאליו אתם מעוניינים לקבוע תור (שירותים רפואיים), לאחר מכן בחרו איזור, ישוב ומרפאה.
4. לחצו קבע תור – אם כבר נכנסתם עם פרטים אישיים אז התור למעשה הוזמן עבורכם. אם נכנסתם ללא סיסמא אז מערכת האתר תבקש ממכם ת.ז. ותאריך לידה. לאחר זיהוי קצר תוכלו לאשר את התור שהזמנתם ולקבוע אותו באופן סופי.