שמור לי תור בבנק לאומי

קביעת תור אונליין צה"ל
זימון תור אונליין בצה”ל
14 באפריל 2019
תור משרד הרישוי באינטרנט
הזמנת תור למשרד הרישוי
27 בדצמבר 2017

שמור לי תור בבנק לאומי

זימון תור אפליקציית לאומי

זימון תור אפליקציית לאומי

גם אתם סובלים מהתורים הארוכים בבנק לאומי? רק בכדי לקחת טופס מסוים מפקיד הבנק אתם צריכים להמתין שעה? מהיום תוכלו להזמין תור מראש לבנק לאומי ולהכנס בשעה שהזמנתם, פחות או יותר.
שמירת תור בבנק לאומי? זה הזמן לבצע הזמנת תור אונליין מראש לבנק לאומי דיגיטל. זימון תור לבנק לאומי תוך 2 דקות חוסך זמן המתנה רב! שירות “שמור לי תור” בבנק לאומי!!

להלן מדריך להזמנת תור מסוג “שמור לי תור” בבנק לאומי:

שלב 1: כניסה למערכת זימון התורים של בנק לאומי – לחיצה כאן (אם יש לכם חוסם פרסומות – ADBLOCK אנא הסירו אותו כדי שהקישור יפעל כראוי. לאחר מכן שתלחצו על הקישור המתינו 3 שניות ותלחצו “המשך” – CONTINUE לדילוג ומעבר לעמוד של לאומי)

שלב 2: בחירה אם להזמין תור דרך האתר או דרך האפליקציה –

אם בחרתם להזמין תור דרך האתר:

לחצו תחילה על הכפתור “שמור לי תור”. לאחר מכן יפתח לכם חלון קופץ (אם במחשב שלכם יש חסימה לחלונות קופצים (פופ אפ) בטלו אופציה זו כדי להמשיך בזימון התור).
אחרי שלחצתם על “שמור לי תור” ייפתח לכם החלון הבא:

שמור תור בלאומי

בחלונית זו יבקשו מכם להזין תעודת זהות, מספר סניף ואת הפעולה הדרושה. שימו לב שאתם צריכים להקיש את 3 הספרות של הסניף שלכם ואז המערכת מוצאת את המיקום והשם של הסניף.

לאחר מכן תתבקשו לאשר את זימון התור ופשוט להגיע בשעה שהוזמן אליה התור, יש לכם 3 שעות קדימה שאליהן ניתן להזמין תורים.

אם בחרתם להזמין תור דרך האפליקציה:

לא חייבים להיות מחוברים לחשבון שלכם בלאומי. אתם צריכים שהאפליקציה תהיה אצלכם בטלפון וללחוץ על הכפתור בשם “דברו איתנו” אשר נמצא למעלה בצד ימין:

זימון תור אפליקציית לאומי

זימון תור אפליקציית לאומי

אחרי שלחצתם על הטקסט ” דברו איתנו ” האפליקציה תפתח מסך חדש. שבו היא תציג את מגוון השירותים שמציע בנק לאומי בתחום שירות הלקוחות כמו מענה בצ’ט, מענה בטלפון וכו’..וכן אפשרות לעשות “שמור לי תור” דרך האפליקציה. כפתור מצד שמאל למטה בצבע כחול. לחיצה עליו תפתח לכם את המסך החשוב להזמנת תור:

שמור לי תור בנק לאומי

שמור לי תור בנק לאומי

אחרי שלחצתם על “שמור לי תור” ייפתח לכם החלון הבא (בדיוק כפי שנפתח דרך המחשב) בו אתם צריכים להזין תעודת זהות שלכם, לבחור את מספר ושם הסניף ולומר באפליקציה איזו פעולה תרצו לעשות בסניף (בנקאי, פתיחת חשבון, קבלת אשראי / צ’קים):

הזמנת תור לאומי

לבסוף אחרי שסימנתם את כל הדברים הללו תוכלו להזמין תור לבנק לאומי דרך האינטרנט שיישמר לכם למשך של 3 שעות.דברים שחשוב מאוד לדעת לפני שמזמינים תור לבנק לאומי:

  1. אי אפשר להזמין תור מתוזמן לימים הקרובים. משמע, ניתן להזמין תור רק לאותו יום.
  2. אי אפשר לתזמן תור מהבוקר לערב. אפשר לתזמן תור רק עד 3 שעות קדימה.
  3. שמגיעים לסניף צריך להזין מספר תעודת זהות שאיתו הוזמן התור או להעביר כרטיס אשראי בעמדות התורים החדישות של הבנק.
  4. ניתן לבצע זימון תורים עד שלוש שעות קדימה, אך מה שהרבה לא יודעים, אם הבנק נפתח ב-8 בבוקר אפשר להזמין את התור שלכם כבר בשעה 5-6 בבוקר וכך לחסוך זמן ולהגיע בין הראשונים.
  5. 30 דקות לפני סיום 3 שעות שבהם אפשר להגיע לתור שלכם ניתן להכנס לאפליקציה או לאתר ולהאריך את התור שלכם בעוד 3 שעות (כמובן אם הסניף עדיין פתוח ולא ייסגר).