איך מזמינים תור לפקיד שומה? איך מזמינים תור למשרד רשות המיסים?

כיום המושג זימון תורים הפך להיות שגור בפי כולם, כאשר העולם שאנו חיים בו הופך להיות יותר יותר דיגיטלי זה משפיע ישירות על פעולות היום יום שלנו וכיום זימון תורים כמעט בכל תחום הפך להיות מראש ובאופן מקוון.

זה נכון גם בכל הקשור למשרדים ממשלתיים להזמנת תור לפקיד שומה או תור לרשות המיסים בפרט, על אף שזאת אמורה להיות דרך פשוטה שאמורה להקל על חיינו לעיתים זה יכול להיות מעט מורכב לפחות עבור אנשים מסוימים שיש להם פחות גישה למחשב או לטלפון הנייד שלהם.

כמובן שיש עדיין את הדרך הישנה להזמין תור דרך הטלפון אך זוהי דרך מסורבלת שבדרך כלל תיקח לכם הרבה זמן ואנרגיה מיותרת אך שוב למי שמעוניין זאת גם אפשרות קיימת.

בכל מקרה נראה שזה הכיוון שהעולם כולו הולך אליו וכדי להזמין תור כמעט לכל מקום תצטרכו לעשות זאת און ליין, במאמר זה הכנו לכם מדריך שיעזור לכם להזמין תור לפקיד שומה או תור למס הכנסה בקלות.

כאשר קובעים תור אונליין עבור רשות המיסים תוכלו לקבוע קבלת שירות במשרדי מס הכנסה (תיאום מס, החזר מס, פיצוי מ, ועדה רפואית, קופות גמל), קבלת שירות במשרדי מע”מ (פתיחת תיק, סגירת תיק, החזר מע”מ, דיווח, דו”חות, חשבוניות, עוסק פטור, בירור וסיסמאות, הסדר תשלומים, קנסות, פירוק, כינוס ועוד) או קבלת שירות במשרדי מיסוי מקרקעין (הסדר תשלומים וביטול עיקול)

איך מזמינים תור לפקיד שומה ולמשרד רשות המיסים?

כיום הזמנת תור לפקיד שומה ברשות המיסים מתבצעת און ליין זהו לא תהליך ארוך והוא מאוד פשוט, בשלב הראשון יש לרשום בגוגל זימון תור לפקיד שומה במס הכנסה, 

יש להיכנס לאתר של מס הכנסה אתם כבר תכנסו לדף הרלוונטי לזימון תור, תוכלו לקבל בדף זה גם מידע על עוד נושאים, מספר טלפון של רשות המיסים, שעות פעילות וקישור לאזור האישי שלכם במס הכנסה

הכפתור של זימון תור יופיע לכם באופן בולט בחלק העליון של האתר בצבע כחול כך שלא אמורה להיות לכם כל בעיה למצוא את הקישור בקלות, לאחר שאתם לוחצים על הכפתור הכחול זימון תור אתם מועברים לאפליקציה שנקראת (myvisit) אליה תצטרכו להירשם.

את ההרשמה אתם יכולים לעשות ידנית או באמצעות חשבון פייסבוק או גוגל הפרטי שלכם, לאחר ההרשמה, נפתחות לכם אפשרויות לבחירה אתם בוחרים את האפשרות המתאימה לכם, לאחר שאתם מוצאים את השירות שאתם מחפשים אתם בוחרים בו, שימו לב שכדי להגיע לשירות המבוקש יכול להיות שתצטרכו לעבור כמה שלבים.

בשלב זה אתם מקבלים מועד לפגישה, שימו לב שהמועדים באינטרנט פתוחים או סגורים מראש ותצטרכו לבחור במועים הקיימים בלבד, לאחר בחירת התאריך אתם מקבלים את האישור לטלפון הנייד שלכם וגם למייל שלכם, חשוב לשמור את התאריך ולשים תזכורת ליום והשעה שהפגישה מתקיימת.

שימו לב שיש להגיע לפגישה שנקבעה במועד המדויק ניתן להקדים עד רבע שעה לפני הזמן ולאחר רבע שעה עד שעת התור שנקבעה במקרה ותאחרו יותר מרבע שעה התור שלכם יתבטל, חשוב להגיע לפגישה עצמה עם תעודה מזהה ולהביא את כל המסמכים הנדרשים.

במקרה ואתם לא מעוניינים להזמין את התור שלכם באינטרנט אתם יכולים לעשות זאת דרך הטלפון, יש לחייג את המספר *4954, יש להצטייד מראש במספר תעודת זהות ולעיתים אף מבקשים להזדהות באמצעות תאריך הנפקת תעודת הזהות שלכם.

הזמנה טלפונית כרוכה בדרך כלל בהמתנה של לא מעט זמן, אם זאת כיום ניתן לעשות הזמנה אוטומטית אשר מקצרת ומייעלת את זמני ההמתנה, לאחר ביצוע ההזמנה תקבלו את האישור ומעודי הפגישה לטלפון הנייד שלכם. 

שלבי קביעת תורים אונליין

  1. כניסה לאפליקצה בקישור הבא – אפליקציית myvisit
  2. הזנת מספר טלפון – מקבלים קוד בסמס ולאחר מכן מזינים אותו במערכת
  3. אחרי שהפעלתם אימות טלפוני תזינו מספר תעודת זהות.
  4. המערכת זיהתה אתכם במערכת וכעת מבקשת לדעת לאיזה שירות תרצו להזמין תור – מס הכנסה, מס ערך מוסף או מיסוי מקרקעין.
קביעת תור רשות המיסים
קביעת תור רשות המיסים

5. אחרי שבחרתם את מתן השירות המבוקש תצטרכו לבחור מה תרצו לעשות – משמע, מה מטרת הפגישה עם פקיד השומה.

6. תצטרכו לבחור את המיקום שאתם רוצים להגיע למשל “גוש דן” ולאחר מכן להזמין בהתאם לתאריכים ולשעה שתרצו להגיע.

זימון תור במשרדי רשות המסים
זימון תור במשרדי רשות המסים

שאלות ותשובות בנוגע לאיך מזמינים תור לפקיד שומה?

לא זה אמור להיות פשוט ידידותי ומתאים לכל אחד עם זאת אם אתם מסתבכים אתם יכולים לקרוא את מאמר זה ולקבל את המידע איך לעשות זאת בקלות.

הדרך הפשוטה והיעילה ביותר לעשות זאת היא באמצעות הזמנת תור באופן מקוון כך תוכלו לעשות זאת בקלות במהירות ולקבל את מועד התור ישירות לטלפון הנייד שלכם.

כן אפשר להזמין תור לפקיד שומה במס הכנסה בטלפון, אם זאת זה הרבה יותר מסורבל ויקח לכם הרבה זמן ביחס להזמנת תור באינטרנט.

כן אבל זאת אפליקציה מאוד קלה וידידותית אשר נקראת (myvisit) mr צריך להירשם לאפליקציה ולאחר מכן התפעול שלה מאוד קל וברור.

קבעתי תור – מה עכשיו?
אתם צריכים להביא לפגישה תעודת זהות ובמקביל במידת הצורך להכין את כל המסמכים מראש ולהדפיס אותם.

אין לי זמן להגיע אל משרדו של פקיד השומה מה אני יכול לעשות?

אם אתם עמוסים ואין לכם זמן להגיע לקבל שירות תוכלו להתקשר (אך שימו לב לזמני המתנה גבוהים)

מענה טלפוני במספרי הטלפון הבאים: 4954* או 02-5656400 בימים א עד ה, בשעות 08:15 עד 15:45.

5/5 - (4 votes)

לחזור למשהו ספציפי?

עזרה בהזמנת תורים אונליין?

ניתן להשאיר פרטים וננסה לעזור לך!