שינוי / עדכון / ביטול תור לחידוש דרכון ביומטרי במשרד הפנים

קבעתם תור למשרד הפנים להנפקת דרכון ביומטרי או תור חידוש דרכון ישן לדרכון ביומטרי ושכחתם מתי התור שלכם בסניף משרד הפנים?

צריכים לבטל, לעדכן או לשנות את התור לחידוש הדרכון הביומטרי במשרד הפנים?

מה עושים ואיך משנים את התור? כל הפרטים לפניכם!!

חשוב לציין: אפשר לראות כתזכורת את התור שקבעתם למשרד הפנים לחידוש דרכון במערכת זימון התורים. כל מה שצריך לעשות הוא להכנס למערכת “זימון התורים” מהמחשב או מהטלפון שאיתו ביצעתם וקבעתם את התור.

כמו כן, לא תוכלו לשנות מועד של תור! אתם תצטרכו קודם כל לבטל את התור הישן שאתם רוצים לשנות או לבטל ולקבוע תור מחדש. משמע, גם אם תרצו להזיז את התור ביום או בשעה תצטרכו לבטל את התור הלא רצוי ולקבוע מחדש..קחו בחשבון שייתכן שבאותו יום שאתם רוצים כבר כל השעות תפוסים ותצטרכו שוב להמתין זמן רב עד לתור הקרוב הבא. כמו כן, הרבה אנשים לפעמים מבטלים את התור שלהם בגלל שהוא רחוק והם צריכים משהו קרוב יותר, לכן כאשר הם מבטלים את התור שלהם הם בודקים אם קיימים תורים במועדים קרובים יותר. אך קחו בחשבון שמדובר בסיכון ולא תמיד יהיו תורים קרובים יותר כי לא תמיד אנשים יבטלו תור.שלב 1

נכנסים לאתר ההזמנות הרשמי של רשות האוכלוסין וההגירה בכדי לוודא סטטוס הזמנת תור במשרד הפנים חשוב לבדוק בלאחר שנכנסתם לאתר דרך המחשב או הסלולר מופיעה לכם מצד ימין תמונה עם הלוגו של רשות האוכלוסין וההגירה. במידה ולא, לחצו על הלוגו “MYVISIT” ובחרו מחדש את השירות המבוקש ” רשות האוכלוסין וההגירה” נמצא בדרך כלל מצד שמאל למעלה. לאחר שתסמנו את השירות מחדש תגיעו לאותו מקום שאנו סיפקנו לכם.שלב 2

במידה שהזמנתם תור ואתם אכן רוצים לבדוק מתי התור (יום ושעה), או לשנות את המיקום והמועד שלו או שמא לבטל אותו כי אתם לא צריכים אותו או מעדיפים ללכת כבר לסניף בעצמכם תוכלו לבדוק זאת כאן. לאחר שלב 1 הגעתם לקישור ולמסך המופיע בתמונה הבאה, ותוכלו לראות שסימנו לכם בחץ את הלחצן הנקרא “הביקורים שלי” (הלחצן האמצעי מבין השלושה). הוא הלחצן אשר יציג לכם את התור שקבעתם.

שינוי תור משרד הפנים
שינוי תור משרד הפנים

שלב 3

אז אם עברתם את שלב 1 וגם את שלב 2 ואתם כבר בתוך מערכת זימון התורים תוכלו לאחר לחיצה על כפתור “הביקורים שלי” לראות את התור שקבעתם, את היום ואת השעה וגם את המיקום. אם תרצו לבטל אותו יהיה לכם לחצן שיאפשר לכם לבטל ואז כמובן תצטרכו לחזור אחורה ולקבוע תור מחדש. כמו כן, תוכלו לרשום את מספר הטלפון שלכם וליצור חשבון חדש ובכך הפגישות והתורים שתקבעו אונליין יישמרו לכם ישירות בטלפון.

שינוי תור חידוש דרכון
שינוי תור חידוש דרכון

כרגע כפי שתוכלו לראות בתמונה לא נמצאו ביקורים, כי לא קבענו תור. אך ברגע שתקבעו תור תוכלו לראות את התור שלכם, לבטל אותו, ולקבוע תור במועד חדש.

* אנו ממליצים ליצור חשבון חדש אם אין לכם חשבון במערכת זימון התורים.

5/5 - (6 votes)

לחזור למשהו ספציפי?

עזרה בהזמנת תורים אונליין?

ניתן להשאיר פרטים וננסה לעזור לך!