שאלות תשובות

גלגל הצלה

1לאילו שירותים אפשר להזמין תורים?
אנו מספקים שירותים אודות קביעת תורים למגוון נותני שירות החל מקביעת תור לדואר,למרפאות ורופאים, בנקים, חברות ביטוח, בחינות תאוריה ואפילו תורים לעיריות או למשטרה.
2האם אפשר להזמין ישירות דרך האתר תור?
התשובה היא לא. אנו פורטל אשר מאגד נותני שירות שאפשר להזמין תור ישירות דרכם. אנו רק מסייעים לקהל הגולשים להבין איך מזמינים תור אצלהם.
3לא מוצא את נותן השירות המבוקש - מה עושים?
אם לא מצאתם את נותן השירות המבוקש אליו אתם צריכים לקבוע תור, אנא עדכנו אותנו. אנו ננסה לעשות הכל כדי להסביר לכם האם ניתן לקבוע אליו תור. קחו בחשבון שלא כל עסק מציע שירות של קביעת תור באינטרנט.
4חייב/ת להזמין תור - מה עושים?
הדבר הראשון שצריך לעשות הוא לחפש את נותן השירות המבוקש. לאחר שמצאתם את נותן השירות אליו תרצו לקבוע תור אתם צריכים לעקוב אחר ההוראות שלנו. עבור כל נותן שירות כתבנו שלבים אשר מעקב אחריהם יעזור לכם לקבוע תור במהירות.
5האם כדאי להתקשר למוקד או לנציג או שמא להזמין באינטרנט?
מדובר בשאלה רטורית. כמובן שרצוי להזמין באינטרנט תור. למה? התור ייקבע במהירות רבה יותר, ללא זמן המתנה לנציג, תוכלו לבחור את התאריך והשעה הרצויה המתאימה לכם וכמובן תוכלו לראות את היצע השירותים הפנויים.

הגדרות

1מה אני צריך לדעת על הפורטל?
בפורטל זה תוכלו למצא שלל אפשרויות להזמנת תורים למגוון שירותים נבחרים בישראל.
2האם זה עולה כסף?
ממש לא. אנחנו פורטל חינמי אשר מציע את השירות כסיוע לכלל הציבור.
3מה הקאצ'?
אז זהו, שאין! אתם לא צריכים להזין אצלנו פרטים או דברים הקשורים אליכם. רק לקרא ולהבין כיצד להזמין תור וכיצד זה יהפוך את האופציה הזו למהירה וקלה הרבה יותר!

איך זה עובד?

1שלב 1: בחירת נותני שירות
צריכים לקבוע תור? תבחרו את נותן השירות אליו תרצו להזמין תור. בפורטל זה תמצאו מגוון רחב של אפשרויות ושירותים אליהם תוכלו להזמין תור מהיר.
2שלב 2: קבלת מידע על אופציה זימון תורים
לאחר שמצאתם את נותן השירות המבוקש. עקבו אחר המידע הכתוב בעמוד. מידע זה יסייע לכם בצורה אופטימלית להזמין תור באינטרנט ללא תקלות או בעיות.
3שלב 3: מעבר ישיר לאתר של נותן השירות
אצלנו לא ניתן להזמין באופן ישיר תור. אנו רק מסבירים כיצד ניתן לעשות זאת באתר של נותן השירות. לאחר שהבנתם אצלנו כיצד ניתן להזמין תור אנו נפנה אתכם באופן מדויק וישיר לאתר של נותן השירות שבו תוכלו לקבוע תור בצורה מהירה לאחר שכבר הבנתם איך לעשות זאת.
4שלב 4: קביעת תור בצורה מהירה
אז מצאתם את נותן השירות, קיבלתם פרטים כיצד להזמין תור, עברתם לאתר שלו. כל מה שנותר לכם עכשיו הוא להזמין תור וליהנות סוף סוף מנפלאות האינטרנט והטכנולוגיה.
לא מצאתם תשובה לשאלה שלכם?

מוזמנים לשאול אותנו

פורטל זימון תורים

המוטו שלנו


אנו מאמינים שכל המידע באינטרנט צריך להיות נגיש,זמין ומיידי. אחרי עבודת מחקר רבה הקמנו את פורטל זימון התורים, אשר מספק שירות בחינם לאלו המתקשים להזמין תור דרך המחשב או הסלולר. באתר זה אנו נאגד עבורכם את כל האפשרויות להזמנת תורים באינטרנט.
זמן שווה כסף, אז הגיע הזמן שתפסיקו לבזבז את הזמן בהמתנה לנציג או במוקד שירות, ותזמינו תור ישירות דרך האינטרנט!