קביעת תורים שגרירות איטליה בישראל

תור לשגרירות איטליה בישראל, על אף התחלואה הקשה שהייתה ועדיין מתקיימת בימים אלו באיטליה – ישראלים רבים מחפשים זימון תור אונליין לשגרירות איטליה.
עם תחילת חיסוני הקורונה גם באיטליה, שגרירות איטליה בישראל החזירה את האפשרות לקבוע תור מקוון וכן לשאול שאלות נוספות דרך הדוא”ל.
איך קובעים תור לשגרירות איטליה בישראל? ואילו פעולות ניתן לבצע בשגרירות? אם אתם נדרשים לסידורים מיוחדים טרם הטיסה לאיטליה, קרו את המדריך המלא לקביעת תור אונליין לשגרירות האיטלקית.

תוכן עניינים

איטליה צופה שיפור עתידי בקורונה

המדינה המערבית הראשונה שהתמודדה עם הקורונה ועדיין מתקשה להשתלט בצורה טובה היא איטליה, מצב נגיף הקורונה באיטליה בימים אלו מוגדר כבעייתי ומאתגר במיוחד – בתחילת אפריל 21′ איטליה נכנסה לסגר שהגדיר את כל אזורי המדינה כאזורים אדומים, עם הגבלות קשות וסגירת חנויות ועסקים לא חיוניים.
הגורם המשפיע בצורה המשמעותית ביותר על מיגור הקורונה הוא החיסונים נגד קורונה, בניגוד לישראל שחיסנה את מרבית האוכלוסייה בסיכון וממוקמות כמדינה המחסנת לקורונה במקום הראשון בעולם, באיטליה החיסונים מדשדשים ונכון ליום הכניסה לסגר אחוז האוכלוסייה שהתחסנה בשני חיסונים עומד על קצת יותר מ – 5%.

על אף המצב הבעייתי והממושך באיטליה ולמרות שהנתונים גבוהים, החל מ 23 למרץ נרשמו ירידות בתחלואת הקורונה באיטליה, יחד עם הסגר וההתקדמות עם החיסונים, באיטליה צופים פני עתיד.
בהתאם לצפי האיטלקי והצלחת המאבק בקורונה בישראל, גם שגרירות איטליה בישראל מתכננת את צעדיה בחזרה לשגרה והחל מיום 8 בפברואר 2021, השירותים הקונסולריים חזרו לפעילות מחודשת והדרגתית.
נכון למצב הנוכחי, השגרירות האיטלקית תקבל אתכם רק בקביעת תורים מראש באמצעות הדוא”ל או במיוחד באמצעות מערכת זימון תור לשגרירות איטליה בישראל.

אילו פעולות ניתן לבצע או לשאול בשגרירות איטליה?

השירותים הניתנים לזימון תור אונליין ומחייבים בנוכחות פיזית בשגרירות איטליה בישראל: הנפקת דרכון, בקשה לויזה ובקשות לגליזציה שונות. אם אתם ישראלים, אין לכם צורך באשרת כניסה לאיטליה.
לאחר זימון התור ישלח אילכם אישור הרשמה אוטומטית, את האישור תצטרכו לאשר במסגרת הזמנים שתצוין ואם אין צורך חשוב לבטל את הפגישה דרך המשתמש הרשום שלכם.
כל בקשה אחרת, שאלות או בקשות חריגות נוספות ניתן להתקשר או לשלוח מייל לדוא”ל שגרירות איטליה בתל אביב לדוא”ל המופיע בסוף המאמר.

שגרירות איטליה, קביעת תור – איך זה עובד?

עם מדריך מלא ומפורט, מערכת זימון תור לשגרירות איטליה בישראל תהפוך פשוטה עבור כל אחד ואחת.
עקב הקורונה קביעת התורים תעשה באופן מקוון בלבד, עם היצע נמוך מהרגיל ובהתאם לנהלי משרד הבריאות על התקהלות.
מגמת התורים אונליין לשגרירות ושירותים ציבורי בעלייה ונראה שגם בעתיד השירות עתיד לפעול לנוחיותכם.

כדי לקבוע תור להנפקת דרכונים, בקשות ויזה או פעולות לגליזציה שונות עקבו אחר השלבים הבאים (מומלץ לזמן תור אונליין לשגרירות דרך המחשב הנייד או הנייח ולא דרך המוביל/הטלפון הנייד):

היכנסו אל אתר קביעת תור אונליין לשגרירות איטליה בתל אביב.
הכיתוב מופיע באיטלקית, אם אתם לא יודעים לקרוא את השפה, לחצו על השפה האנגלית בצד ימין במסך (כפתור English), אם אתם מתקשים בשפה האנגלית תוכלו לתרגם את העמוד או להעתיק את הטקסט לכל שירות תרגום חינמי ברשת.

משתמש רשום

אם ברשותכם משתמש רשום, היכנסו בכפתור כניסה למשתמש רשום (Login for registered user), בצד ימין תצטרכו להקיש את הדוא”ל הרשום שלכם (Username E-mail), סיסמא (Password) וקוד אימות המופיע בתמונה (Verification code), לאחר מכן לחצו על כפתור הכניסה (Login).
אם שכחתם את הסיסמא לחצו על ” Forgotten password” ומלאו את הפרטים המזהים: שם פרטי ((name, שם משפחה (Surname), תאריך לידה (Birthdate), דוא”ל (Email) קוד אימות המופיע בתמונה ולבסוף לחצו על חידוש סיסמא חדשה.

משתמש חדש

אם אין ברשותכם משתמש, לחצו על רישום משתמש חדש (New user registration).
האתר יבקש מכם פרטים לצורך רישום: שם פרטי (Name) , שם משפחה (Surname) מין (Sex), קוד חיוג בינלאומי (International dialling code, אם אתם מישראל בחרו ב ISRAEL – 00972), מספר הטלפון שלכם (Phone), דוא”ל/איימל (E-mail) אישור כתובת דוא”ל ( לא ניתן להעתיק, יש להקליד Confirmation E-mail), תאריך לידה (Birthdate), מדינה שבה נולדתם (Country of birth, אם נולדתם בישראל בחרו ב ISRAEL), Birthplace (מקום לידה בישראל), ארץ מגורים (Country of residence), כתובת מגורים (Residence), אזרחות (במידה והאזרחות ישראלית רשמו Israeli,Citizenship ), סוג זיהוי (ID document: פספורט/ Passport, תעודת זהות/ ID document או אחר/ Other), 5 הספרות אחרות של סוג הזיהוי שבחרתם (Last five characters of the ID document), סיסמא נבחרת הכוללת לפחות 8 אותיות גדולות וקטנות וכן ספרות (Password) ואישור סיסמא (Confirm Password).
שימו לב, כל הפרטים מחייבים פירוט, במידה ולא מילאתם את הפרטים תעלה לכם הערה אדום המציגה את השדה כשדה חובה (Obligatory field).

כדי לסיים את ההרשמה ובסיום הקלדת הפרטים, יהיה עליכם לסמן 2 הצהרות.
ההצהרה הראשונה היא אישור והבנת תנאי השימוש בשירות, אתם מצהרים שקראתם והבנתם את תנאי השימוש בשירות של קביעת תור מקוון לשגרירות איטליה בישראל.
ההצהרה השנייה היא אישור סעיף 13 הנוגע לנתונים אישיים.
בסיום ההרשמה רשמו את קוד האימות המופיע בתמונה, לאחר מכן לחצו על כפתור האישור הימני (Confirm).

בסיום ההרשמה המערכת תודיע לכם שההרשמה הסתיימה בהצלחה וישלח אליכם מייל אישור, לחצו על לינק האישור במייל.

פעילות בתוך המשתמש

המסך הראשי מציד בפניכם את תפריט הבחירה והודעות שונות.
אם אתם מזמינים תור לשגרירות איטליה, יהיה עליכם לאשר את ההזמנה לא לפני 10 ימים מיום התור ולא יאוחר מ 3 ימים לפני התור שנקבע – אם לא תאשרו את התור המערכת תבטל את הזימון לשגרירות באופן אוטומטי (אם תגיעו ייתכן ותחויבו בדמי שירות חירומי).

תפריט הבחירה

אפשרות בחירה פעולה Make your reservation

אפשרויות פעילות: בעיות אשרה לאיטליה (Issue of visas for Italy), אימות חתימה והנפקת דרכון (PASSPORTS ISSUING – For passports service only).

מסך שינוי סיסמא Change Password

ניתן לשנות סיסמא בהקשת הסיסמא הישנה, הסיסמא החדשה וכן אימות סיסמא חדשה.

מסך בקשות My reservations

כאן יופיעו הבקשות שלכם אל שגרירות איטליה.
בסיום הבקשה, תוכלו לראות את התור שלכם באזור התורים הרשומים.

מסך מידע אישי Personal data

כאן תוכלו לערוך את כל הפרטים שהזנתם באמצעות כפתור Edit  בחלק העליון של המסך

מסך שינוי שגרירות/קונסוליה איטלקית Change office of reference

כאן תוכלו לשנות את המדינה שבה תרצו שירותים מקוונים של השגרירות האיטלקית.
לאחר שבחרתם מדינה, המערכת תבחן את בקשתכם ותאשר בהתאם.

שגרירות איטליה בישראל: דוא"ל, כתובת וטלפון

כתובת שגרירות איטליה בישראל: רחוב המרד 25. תל אביב (קבלת קהל: א’-ו’ בשעות 9:00-16:00), מומלץ להחנות בחניון קרוב או להגיע בתחבורה ציבורית.
טלפון שגרירות: 03-5104004
אם קיימת תקלה במערכת קביעת תורים אונליין או אם אתם מעוניינים לשאול שאלות בכל נושא, תוכלו לשלוח מייל לדוא”ל של שגרירות איטליה בתל אביב: consolato.telaviv@esteri.it
לכל מקרה שיידרש או אגרה מחייבת בשגרירות, הכינו כסף מזומן עם שקלים בודדים כדי שתוכלו לשלם את הסכום במדויק אם תתבקשו.

5/5 - (6 votes)

לחזור למשהו ספציפי?

עזרה בהזמנת תורים אונליין?

ניתן להשאיר פרטים וננסה לעזור לך!