חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

איך מזמינים תור לחיסון קורונה באינטרנט?

נגיף הקורונה נכנס באופן פתאומי לחיים של כולנו, זוהו נגיף מאוד מורכב ומסובך ששינה את המציאות של כולנו. עברנו שנה מאוד שונה בתכלית וכנראה שבשנים הקרובות ילמדו את הנושא אפילו בבתי הספר.

לאחר התקופה הלא נעימה הצליחו לייצר חיסון אשר גרם למחלה לסגת לאחר שהרבה אנשים בחרו להתחסן, אחד הדברים שהקורונה שינתה במציאות שלנו זוהי העובדה שהעולם הפך להיות הרבה יותר דיגיטלי ממה שהיה לפני הנגיף. 

העובדה שהיינו צריכים לשבת בבית תקופה ארוכה לימדה אותנו להתנהל באופן מקוון הרבה יותר ממה שהיינו לפני הנגיף. למרות זאת רוב האנשים עדיין לומדים את הנושא המקוון ולא כולם ממש יודעים איך להזמין תור לחיסון קורונה באינטרנט. 

אין ספק שזהו יתרון אדיר לאלה שעדיין לא יתחסנו ויכולים היום לעשות זימון תור חיסון קורונה באינטרנט במאמר זה נעסוק באיך איך מזמינים תור לחיסון קורונה באינטרנט ומהם הדרכים השונות להזמין את התור שלכם.

זימון תורים לחיסוני קורונה באינטרנט דרך קופות החולים

אתם יכולים לעשות זימון תורים לחיסוני קורונה דרך קופת החולים שלכם, כיום כל קופות החולים נותנות את האפשרות למטופלים שלהם לבצע זימון תורים לחיסוני קורונה באופן מקוון כך שאתם לא צריכים לטרטר את עצמכם ולהגיע לקופה כדי לבצע את ההזמנה.

זימון תור חיסון קורונה מכבי

זימון תורים לחיסוני קורונה דרך קופת חולים מכבי מאוד דומה לדרך בה תזמינו מקופת חולי כללית, יש להיכנס לאתר האינטרנט או האפליקציה שלכם בטלפון. 

לאחר שנכנסתם לאתר מכבי יש להיכנס לזימון או ביטול תורים,  בשדה הנקרא תחום שירות תיפתח עבורכם שדה הנקרא שם הבדיקה, בשדה זה אתם צריכים לכתוב את המילה קורונה, לבחור את היישוב המתאים לכם לקבלת החיסון. בשלב האחרון תפתח לכם האפשרות למצוא מעבדות קורונה ופשוט להזמין את התור.

זימון תור חיסון קורונה כללית

כדי לעשות זימון תורים לחיסון קורונה דרך קופת חולים כללית, עליכם להיכנס לעמוד זימון תור ללא סיסמה, לאחר מכן יש לבחור בחיסון קורונה וללחוץ על הכפתור זימון תור. 

בשלב זה תצטרכו לאשר את התנאים הקיימים לקבלת חיסון קורונה. חשוב לבחור מראש שני תורים שיהיו בהפרש של עשרים ואחד ימים ועד לארבעים ימים, זה מפני שאתם אמורים לקבל שתי חיסונים. 

בשלב האחרון אתם צריכים לבחור את המקום בו אתם מעוניינים לקבל את החיסון (בדרך כלל זה יהיה קרוב לאיפה שאתם גרים) וזהו רק נותר ללחוץ על הכפתור המאשר את ההזמנה ונקרא “הזמינו תור”. כמובן שאתם יכולים לבצע את ההזמנה דרך המחשב או דרך האפליקציה בטלפון.

זימון תור חיסון קורונה לאומית 

אלה השלבים זימון תורים לחיסוני קורונה דרך קופת חולים לאומית, יש להיכנס לאפליקציה של הקופה, וללחוץ על הכפתור זימון וניהול תורים, ומיד אחרי יש לבחור בקביעת תור חדש, יש לבור בכפתור תור לחיסון קורונה ואז תקבלו את התורים הפנויים מהם תצטרכו לבחור.

בשלב הבא יפתח עבורכם מסך המציג את היישובים בהם ניתן יהיה לקבל את החיסון המבוקש ומתי התור הקרוב במקום. לאחר שבחרתם במקום והשעה בהם אתם מעוניינים לקבל את החיסון עליכם ללחוץ על הכפתור זימון תור.

זימון תור חיסון קורונה דרך אתר האינטרנט

כיום אתם יכולים לעשות זימון תור לחיסון קורונה לא רק דרך קופת החולים שלכם אלה דרך האתר תורים 4 you אשר מעניק לכם את השירות ומקשר אתכם לזימון תורים לקורונה או לכל דבר אחר שאתם צריכים. 

האתר מקשר אתכם לכל אחד מהשירותים באופן ישיר כך שכל מה שאתם צריכים לעשות זה להיכנס לאתר ולחפש אחר השירות שאתם מעוניינים בו. במקרה ואתם מחפשים לעשות זימון תור לחיסוני קורונה אתם פשוט יכולים לבצע חיפוש באתר על ידי לחיצה על זכוכית המגדלת שנמצאת בצד שמאל למעלה ולמצוא את השירות שאתם מחפשים בקלות.

שאלות נפוצות על זימוני תורים לחיסוני קורונה

ממש לא אך אם אתם לא מבינים בכלל במחשבים או מסתבכים עם הטלפון ולא מבינים איך מבצעים את ההזמנה, מומלץ לקרוא את הכתבה הנ”ל ולקבל את כל המידע והעזרה שאתם צריכים.

בעיקרון כן אך אתם צריכים להיות מעל גיל שש עשרה וכמובן גישה לאחד האתרים שמספקים את השירות, או פשוט דרך קופת החולים שלכם במידה ונרשמתם לאתר ולאפליקציה.

זימון התור לא אמור לקחת יותר מכמה דקות ספורות, אך במקרה ואתם לא כל כך מסתדרים תמיד אפשר לקבל עזרה

בוודאי שכן, כל שעליכם לעשות זה להיכנס למקום בו עשיתם את ההזמנה, למשל אם ההזמנה בוצעה דרך קופת חולים מכבי עליכם להיכנס לזימון או ביטול תורים לבטל את התור הקיים ולהזמין אחד חדש למועד מאוחר יותר, זה נכון פחות או יותר לכל קופות החולים.

עזרנו לך? ניתן לדרג

לחזור למשהו ספציפי?

עזרה בהזמנת תורים אונליין?

ניתן להשאיר פרטים וננסה לעזור לך!

error: תוכן זה מוגן!