זימון תור דרך האינטרנט – לא כולם יודעים לעשות תור מוזמן בדואר!

זימון תורים באינטרנט
קביעת תורים ללא סיסמא – זה אפשרי!
18 בספטמבר 2016
כללית זימון תורים
כללית זימון תורים – מדריך כללית און ליין
16 באוקטובר 2016
תור מוזמן בדואר

תור מוזמן בדואר

כל יום אנו נתקלים מחדש באנשים אשר לא מודעים כלל לאפשרויות זימוני התורים אשר קיימים דרך האינטרנט או דרך אפליקציות. וחבל!!

היום, בשנת 2016 זה ממש בזבוז זמן לחכות לנציג המון זמן בטלפון רק כדי לומר לו שאתם רוצים לקבוע תור לרופא מסוים או כדי להזמין תור (מועד ושעה) לשירות מסוים.. כמו לסניף דואר. חבל שרק בכדי לקחת חבילה של משהו שהזמנתם באינטרנט תחכו למעלה מחצי שעה בסניף דואר, זמן שמתבזבז על המתנה שכולם יקבלו את החבילות שלהם ואתם תכנסו בתורכם יכל להיות מנוצל למשל לבישול, משחק עם הילדים ואפילו סתם לנוח מול הטלויזיה חצי שעה.

כיום, כל קופת חולים בישראל מאפשרת להזמין תור דרך האינטרנט, כל נותן שירות שמכבד את עצמו ומתנהל על ידי מערכות ניהול תורים מאפשר למגוון הלקוחות להזמין תור מראש דרך האינטרנט.

אך מה שמפליא אותנו איך המון אנשים עדיין לא יודעים להזמין תור לדואר דרך האינטרנט? להלן ניסוי שערכנו בסניף דואר:

תור מוזמן בדואר

תור מוזמן בדואר

הרבה (אפילו הרבה מאוד) אנשים בישראל עדיין מגיעים לדואר בלי שהם הזמינו תור מראש. אנו בעצמנו הגענו לסניף דואר, הזמנו תור מראש לפי הכללים שהצגנו כאן בפורטל זימון התורים שלנו, בסניף היו כ-30 אנשים אשר חיכו בתור, אנו נכנסו בדיוק בתור המוזמן, בדיוק באותה שעה ודקה. אנשים הרימו גבה, איך ייתכן שאנחנו נכנסו בדיוק 2 דקות אחרי שהגענו והם מחכים שם כבר רבע שעה – חצי שעה.. הסברנו לכולם על האתר והשירות האינטרנטי שבו ניתן לעשות “תור מוזמן בדואר ישראל”, כולם התלהבו מהחדשות המבשרות כי יותר הם לא יצטרכו להמתין יותר מחמש דקות בדואר, כולם נכנסו באותו רגע לאתר והבטיחו כי יעשו זאת בפעם הבאה כאשר יצטרכו להגיע לדואר ישראל.

האם גם אתם עוד לא יודעים להזמין תור לדואר? עקבו אחרי השלבים וחסכו זמן מיותר !

זימון תורים
זימון תורים
זימון תורים למרפאות וקופות חולים (מכבי, מאוחדת, כללית, מושלם), , זימון תורים לדואר, קביעת תור למסעדות ובארים ועוד..

Comments are closed.