חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

בנק הדואר זימון תור

אודות דואר ישראל

דואר ישראל היא חברה לאומית המספקת שירותי דואר ושירותים נוספים לתושבי ישראל ולעסקים. היא מתמחה במשלוחים פנימיים ובינלאומיים, חבילות, תעבורה בינלאומית, פתרונות פיקוח והגנת נתונים, ושירותי קופות חכמות למשתמשים.

שירות הלקוחות של דואר ישראל מספק תמיכה ומענה ללקוחות בכל השאלות, הבעיות והפניות שלהם. ניתן ליצור קשר עם שירות הלקוחות באמצעות מספר הטלפון הרשמי או באמצעות טופס הפניות באתר האינטרנט שלהם.

לקוחות דואר ישראל יכולים לקבוע תורים בסניפים שלהם על מנת לקבל שירות אישי ולפתור נושאים מסוימים. זימון תורים ניתן לבצע באתר האינטרנט של דואר ישראל או באמצעות האפליקציה הניידת שלהם. בזמן התור, הלקוח יכול לקבל ייעוץ אישי ולקבל פתרון לבעיות ודרישותיו.

זימון תור בבנק הדואר הוא תהליך חשוב המאפשר לך לקבוע פגישה מראש ולקבל שירות מותאם אישית.

מדריך מקיף המסביר את הדרכים השונות לזימון תור בבנק הדואר

 1. אתר האינטרנט של בנק הדוארpostbank.co.il

ביקור באתר האינטרנט של בנק הדואר מציע את האפשרות לזימון תור מראש. ניתן להיכנס לאתר, לבחור את סניף הבנק הרצוי ולמלא את הפרטים הנדרשים על מנת לקבוע את התור.

 1. אפליקציה ניידת –

בנק הדואר מציע אפליקציה שימושית – אנדרואיד

להורדה במכשירי Android 

להורדה במכשירי iOS. באמצעות האפליקציה, ניתן לקבוע תור, לבחור את סניף הבנק הרצוי, ולמלא את הפרטים הנדרשים. האפליקציה מספקת גם מידע נוסף כמו שעות פעילות ותקנות בנקאיות.

 1. שיחת טלפון למוקד השירות:

ניתן להתקשר למוקד השירות של בנק הדואר במספר הטלפון הרשמי:

– מוקד השירות הראשי: 03-710-3300

– מוקד שירות אזורי: מצא כאן את מספר הטלפון של הסניף הרצוי 

 1. ביקור בסניף הדואר:

ניתן להגיע לסניף הדואר הרצוי ולקבוע את התור במזכירות הסניף. מומלץ לשמור על כרטיס התור או על כל הפרטים הקשורים לתור כדי שתוכלו להשתמש בהם בעת ההגעה לסניף.

בעת קביעת התור, יש לספק את הפרטים הנדרשים כמו מספר תעודת זהות, שם מלא, כתובת ופרטי יצירת קשר. כמו כן, יש לציין את סוג השירות שאתם מעוניינים בו וכל פרט נוסף שיכול להשפיע על התור כמו תאריך ושעה המבוקשים.

 1. 1. גישה לאתר:

על מנת להתחבר לאתר של דואר ישראל, יש להיכנס לדף הבית שלהם בכתובת: 

1.התחברות:

בפינה העליונה הימנית של הדף, תמצאו קישור “התחברות”. לחצו על הקישור ויש להזין את פרטי המשתמש כדי להתחבר. אם עדיין אין לכם משתמש, יש ללחוץ על הקישור “הרשמה” כדי ליצור משתמש חדש.

2. הרשמה:

לחץ על הקישור “הרשמה” בדף ההתחברות. תתבקשו למילוי של מידע אישי כמו שם מלא, מספר תעודת זהות וכתובת דואר אלקטרוני. יש ליצור שם משתמש וסיסמה עבור החשבון. יש גם אפשרות לקבל עדכונים והודעות מדואר ישראל בדואר אלקטרוני.

3. אימות:

לאחר מילוי טופס ההרשמה, תקבלו הודעה בדואר האלקטרוני איתו נרשמתם עם קישור לאימות החשבון. יש ללחוץ על הקישור כדי לאמת את החשבון ולהשלים את תהליך ההרשמה.

4.התחברות לאתר:

אחרי אימות החשבון, תוכלו להתחבר לאתר של דואר ישראל באמצעות שם המשתמש והסיסמה שבחרתם בשלב ההרשמה. עם ההתחברות, תוכלו ליהנות משירותים רבים כמו מעקב אחרי משלוחים, קבלת דואר באמצעות הקופות החכמות של דואר ישראל, הזמנת שירותי מעבר ועוד.

כדי להבטיח את בטחון החשבון שלך, מומלץ להשתמש בסיסמה חזקה ולא לשתף אותה עם אחרים. כן יש לסגור את החיבור לחשבון בסיום השימוש.

 1. אתר אינטרנט של ביטוח לאומי: 

באמצעות גישה לאתר הרשמי של ביטוח לאומי, ניתן לקבוע תור בצורה נוחה ופשוטה. יש למלא טופס מקוון ולציין בו את הפרטים הדרושים, יש לבחור את הסניף הרצוי ואת התאריך והשעה של התור הרצויים. לאחר מכן, יש לאשר את התור, תקבלו אישור בדוא”ל או ב-SMS עם פרטי התור שהוזמן.

 1. מרכז שירות 101

ניתן לקבוע תור לביטוח לאומי על ידי חיוג למרכז שירות 101. בתוך השיחה, תתבקשו לבחור את האפשרות המתאימה ולמלא את הפרטים הנדרשים. בסיום התהליך, תקבלו אישור בטלפון או ב-SMS עם פרטי התור.

 1. מרכז שירות בסניף

ניתן להגיע אישית לסניף של ביטוח לאומי ולקבוע תור במרכז השירות של הסניף. במרכז השירות, תצטרכו למלא טופס קצר עם הפרטים הנדרשים ולבחור את התאריך והשעה של התור.

האפליקציה של דואר ישראל היא כלי יעיל המאפשר לנהל את השירותים שלכם בדואר בצורה נוחה ופשוטה. הנה מדריך שימוש מקיף לאפליקציה:

 1.  הורדת האפליקציה:

התחילו בהורדת אפליקציית דואר ישראל מחנות האפליקציות הרלוונטית למכשיר הנייד שלכם (Android או iOS). בסיום ההורדה, יש להתקין את האפליקציה על המכשיר שלכם.

 1. התחברות לחשבון:

לחצו על כפתור ההתחברות במסך הבית של האפליקציה. הזינו את שם המשתמש והסיסמה שלכם כדי להתחבר לחשבון האישי שלכם בדואר ישראל.

 1. מעקב אחרי משלוחים:

באפליקציה, ניתן לעקוב אחרי המשלוחים שלכם בצורה פשוטה. תנו לאפליקציה לגשת למיקום הנוכחי שלכם כדי לתת לכם מידע מדויק על מיקום המשלוחים.

 1. שירותי קופות חכמות:

האפליקציה של דואר ישראל מאפשרת לכם לנהל את הקופות החכמות שלכם בצורה קלה ונוחה. תוכלו לראות את הדואר הנכנס אל הקופה, לפתוח ולסגור אותה, לצפות בחשבון הקופה ועוד.

 1. הזמנת שירותי מעבר:

האפליקציה של דואר ישראל מאפשרת לכם להזמין שירותי מעבר כמו שינוי כתובת, הוספת מקבל, שליחת דואר ועוד. באמצעות האפליקציה, ניתן למלא את הטופס הרלוונטי ולשלוח אותו בצורה דיגיטלית.

 1. פרטי החשבון והגדרות:

תוכלו לעדכן את פרטי החשבון שלכם, כמו שם, כתובת, מספר טלפון וכדומה, דרך האפליקציה. בנוסף, תוכלו להתאים את הגדרות האפליקציה לפי העדפות כמו שפת התצוגה, התראות ועוד.

כדי להבטיח את ביטחון החשבון, מומלץ לשמור על סיסמת הגישה בסודיות ולבצע התחדשות סיסמה מעת לעת. כן, מומלץ לשמור על קבצי האפליקציה ועל מכשיר הנייד מעודכנים בגרסאות הכי חדישות שלהם.

איך מזמינים תור לדואר ישראל? יש להם אפליקציה? כל מה שרציתם לשאול על זימון תור לדואר ישראל

כן, הזמנת תור בדואר ישראל היא פשוטה ונוחה. ניתן לבצע את הזמנת תור בקלות דרך אתר האינטרנט של דואר ישראל או באמצעות האפליקציה הניידת שלהם. בשני המקרים, תהליך הזימון תור הוא מהיר ופשוט, וניתן לבחור את הסניף הרצוי ואת סוג השירות שמעניין אתכם.

כן, האפליקציה של דואר ישראל מציעה ממשק משתמש ידידותי וקל לשימוש. היא מספקת ממשק מותאם אישית ותפריטים ברורים, המאפשרים לנהל את השירותים שלכם בצורה נוחה ופשוטה. ניתן לקבל גישה לשירותי דואר ישראל, לעקוב אחרי משלוחים, לנהל את קופות החכמות, לבצע הזמנת שירותי מעבר ועוד, וכל זאת באמצעות ממשק מודרני וידידותי למשתמש.

ניתן להזמין תור בדואר במספר דרכים, האפליקציה הניידת של דואר ישראל, מאפשרת לקבוע תור בצורה נוחה ופשוטה. באתר האינטרנט של דואר ישראל, ניתן להיכנס למערכת זימון תור ולבחור את הסניף הרצוי ואת סוג השירות שמעניין אותכם. ניתן להתקשר למוקד השירות של דואר ישראל במספר הטלפון הרשמי ולקבוע תור באמצעות הצטרפותך למוקד השירות הרלוונטי. 

לא בהכרח. זמינות התור עשויה להיות חלק מהשירותים של דואר ישראל, אך בסניפי דואר מסוימים ניתן להגיע גם בלעדיו. בכל זאת, מומלץ לבדוק את הפרטים המקומיים של הסניף שאליו ברצונכם להגיע על מנת לבדוק את זימון התורים הקיימים והמדיניות הנוכחית. זימון תור מראש מבטיח לכם מקום ושירות אישי יותר, אך תמיד ישנה אפשרות להגיע לסניף במקום ולבדוק האם יש אפשרות לשירות מיידי או להמתין לתור פנוי.

5/5 - (3 votes)

לחזור למשהו ספציפי?

עזרה בהזמנת תורים אונליין?

ניתן להשאיר פרטים וננסה לעזור לך!

error: תוכן זה מוגן!