חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מאוחדת זימון תורים אונליין

מחפשים פרטים על מאוחדת זימון תורים אונליין?

טלפון, כתובת, שעות קבלה, אימייל, אתר אינטרנט של מאוחדת זימון תורים אונליין! בהצלחה

נמאס לכם לחכות לנציגים של מאוחדת במוקד טלפון? רוצים להזמין תורים לקופ”ח מאוחדת ולא יודעים איך? קביעת תורים למאוחדת מעולם לא הייתה קלה יותר!

זימון תורים מאוחדת
זימון תור מאוחדת
אתם חברים בקופת חולים מאוחדת ומעוניינים לקבוע תור לרופאים במאוחדת? להלן הסבר מפורט כיצד ניתן לבצע זימון תור לקופת חולים מאוחדת בצורה פשוטה ונוחה אונליין – דרך ממשק האינטרנט של מאוחדת.
1. וודאו כי כרטיס החבר שלכם בקופת חולים מאוחדת נמצא ברשותכם – כדי להזמין ולקבוע תור למאוחדת אתם צריכים להזין מס’ נתונים אישיים: קוד משתמש, ת.ז., סיסמא, מייל או מספר כרטיס מגנטי. 2. הכנסו לאתר שדרכו ניתן לקבוע תור למאוחדת אונליין שכחת סיסמא? לא קרה כלום! ניתן להזמין תור למאוחדת ולמגוון רופאים גם ללא סיסמא ללא רישום מוקדם במערכת – להלן הקישור הישיר להזמנת תור לרופא בקופת חולים מאוחדת ללא סיסמא Booking.com 3. אם נכנסתם עם פרטים אישיים ומערכת כבר זיהתה אתכם, ובין אם נכנסתם ללא סיסמא אנא בחרו את תחום הטיפול שאליו אתם מעוניינים לקבוע תור (שירותים רפואיים), לאחר מכן בחרו איזור, ישוב ומרפאה. 4. לחצו קבע תור – אם כבר נכנסתם עם פרטים אישיים אז התור למעשה הוזמן עבורכם. אם נכנסתם ללא סיסמא אז מערכת האתר תבקש ממכם ת.ז. ותאריך לידה. לאחר זיהוי קצר תוכלו לאשר את התור שהזמנתם ולקבוע אותו באופן סופי.

היכרות עם קופת חולים מאוחדת

מאוחדת היא אחת מארבע קופות החולים הלאומיות בישראל, המספקות שירותי בריאות ללמעלה משני מיליון חברים. שלוש קופות החולים הנוספות בישראל הן כללית, מכבי ולאומית.

מאוחדת נוסדה בשנת 1974 והינה עמותה ללא מטרות רווח הפועלת בפיקוח משרד הבריאות. הארגון מספק מגוון רחב של שירותי בריאות לחבריו, לרבות טיפול ראשוני, טיפול מומחים, אשפוז ושירותי חירום.

מאוחדת מפעילה מרפאות ומרכזים רפואיים ברחבי ישראל, לרבות בערים מרכזיות כמו תל אביב, ירושלים וחיפה, וכן באזורים כפריים ובישובים קטנים יותר. לארגון רשת של רופאים, אחיות ואנשי מקצוע אחרים בתחום הבריאות הפועלים יחד על מנת לספק טיפול מקיף לחברים.

בנוסף לשירותי הרפואה המסורתיים, מאוחדת מציעה גם תוכניות בריאות שונות, לרבות הפסקת עישון, ייעוץ תזונה ופיזיותרפיה. הארגון מספק גם שירותי בריאות הנפש, כגון טיפול וייעוץ, וכן תוכניות לילדים ומשפחות.

החברות במאוחדת היא חובה לכל אזרחי ישראל ותושבי קבע. החברים משלמים תשלום חודשי עבור ביטוח הבריאות שלהם, שנקבע על סמך הכנסתם וגורמים נוספים. הארגון ממומן על ידי סובסידיות ממשלתיות, דמי חבר ומקורות נוספים.

מאוחדת שירותי בריאות זימון תורים

חברי מאוחדת בישראל יכולים להזמין תורים או פגישות עם נותני שירותי בריאות במספר דרכים:

בטלפון: חברים יכולים להתקשר למוקד מאוחדת בטלפון 3833* או 04-6300111 (אם מתקשרים מחוץ לישראל) כדי לקבוע תור לרופא, מומחה או גורם רפואי אחר. המוקד זמין 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע.

אונליין: חברי מאוחדת יכולים להזמין תורים אונליין דרך אתר האינטרנט או האפליקציה לנייד של הארגון. כדי לעשות זאת, חברים צריכים להיכנס לחשבון האישי שלהם ולבחור את הספק והזמן שהם מעדיפים. האתר והאפליקציה זמינים בעברית, אנגלית וערבית.

באופן אישי: החברים יכולים גם להזמין פגישות באופן אישי באחת המרפאות או המרכזים הרפואיים של מאוחדת. חברים יכולים לבקר בדלפק הקבלה של המרפאה או לדבר עם ספק שירותי בריאות כדי לקבוע פגישה.

בעת הזמנת תור, על חברי מאוחדת למסור את פרטיהם האישיים, לרבות שמם, מספר תעודת זהות ופרטי התקשרות. הם צריכים גם לציין את הסיבה לפגישה, את השעה והתאריך המועדפים ואת המיקום שבו הם רוצים לראות את ספק שירותי הבריאות.

חשוב לציין שחלק משירותי הבריאות, כגון ייעוץ מומחים או בדיקות אבחון, עשויים לדרוש הפניה מרופא ראשוני או אישור מראש של מאוחדת. חברים צריכים לבדוק עם מאוחדת לפני הזמנת שירותים כאלה כדי לוודא שהם מכוסים בביטוח הבריאות שלהם.

5/5 - (10 votes)
מאוחדת זימון תורים אונליין - שגרירות היא נציגות דיפלומטית המשמשת כנציגה הרשמית של מדינה אחת באחרת. הוא ממוקם בדרך כלל בעיר הבירה של המדינה המארחת ומאויש על ידי דיפלומטים ופקידים אחרים האחראים על ייצוג מדינת מולדתם בחו"ל. לשגרירויות תפקיד חשוב בקידום היחסים הבינלאומיים, במתן סיוע לאזרחי מדינות מוצאם ובתמיכה בסחר בין מדינות. הם גם שחקנים מרכזיים בפתרון מחלוקות בין מדינות, בתיווך במשא ומתן ובסיוע בהגנה על זכויות האזרחים בחו"ל.
מידע בנושא מאוחדת זימון תורים אונליין - תרשמו כאן בשפה חופשית את המדינה / העיר של השגרירות ולאחר מכן תקבלו את התוצאה המדויקת והרלוונטית ביותר!

מאוחדת זימון תורים אונליין מידע, אינפורמציה וגם זימון תורים עבורך המידע נכון לתאריך: 05/06/2024 22:42 שמחנו לעזור!

חיפוש נציגויות / שגרירויות ישראל בעולם

מאוחדת זימון תורים אונליין היא נציגות דיפלומטית המייצגת את האינטרסים של מדינה אחת (ישראל) בשטחה של מדינה אחרת. שגרירויות ממוקמות בדרך כלל בערי הבירה של מדינות זרות, ומטרתן היא לספק סיוע ותמיכה לאזרחי מדינת מולדתם הנמצאים במדינה זרה. הם גם משמשים כנקודת מגע בין ממשלות, מספקים מידע על נושאים פוליטיים, כלכליים וחברתיים וכן מסייעים לחילופי תרבות. שגרירויות חיוניות לשמירה על יחסים טובים בין מדינות ולהבטיח שאזרחים בחו"ל יקבלו את ההגנה הדרושה להם.

לחזור למשהו ספציפי?

עזרה בהזמנת תורים אונליין?

ניתן להשאיר פרטים וננסה לעזור לך!

error: תוכן זה מוגן!