אסותא זימון תורים
צריכים לבצע זימון תורים באסותא יגאל אלון או רמת החייל בתל אביב? צריכים לבצע קביעת תורים לאסותא בראשון לציון, חיפה, באר שבע, אשדוד או רעננה? מהיום תוכלו לעשות זאת דרך האינטרנט בקלות ובמהירות כפי שלא דמיינתם..! יותר לא צריך לחכות לנציג טלפוני במוקד אסותא..פשוט להכנס לאינטרנט, להסתכל במדריך שלנו כיצד מזמינים תור באסותא ופשוט להזמין תוך 2 דקות את התור שרציתם, בזמן שרציתם!

באסותא ניתן לעשות זימון תורים דרך האינטרנט 24 שעות ביממה. אז איך ניתן לעשות קביעת תורים לאסותא? להלן ההסבר המלא!

אסותא – קביעת תורים אונליין – איך זה מתבצע?
הכנסו לאתר של אסותא לעמוד של זימון תורים – אין צורך לחפש באינטרנט או בגוגל איך מזמינים תור או איפה העמוד הספציפי שבו אתם יכולים להזמין בו תור לאסותא. אנו הקלנו על החיים שלכם ולכן אנו מביאים לכם את הקישור המהיר לטופס הזמנת תור לאסותא – לחצו כאן (העמוד ייטען כ-5 שניות ולאחר מכן תלחצו בצד ימין למעלה “המשך”)

אסותא קביעת תור
אסותא קביעת תור

אז לאחר שכולכם נכנסתם למערכת “אסותא זימון תורים” בשלב הראשון תצטרכו להזין פרטים אישיים שלכם הכוללים שם פרטי, שם משפחה, מספר תעודת זהות, תאריך הלידה שלכם, המין שלכם (גבר/אישה), מס’ טלפון, אם יש מס’ טלפון נוסף צריך להזין גם אותו, לכתוב את האימייל שלכם, לומר באיזה קופת חולים אתם נמצאים (כללית,מכבי,מאוחדת,לאומית או אחר) וגם לציין את סוג הביטוח שלכם.

בשלב השני במערכת של “אסותא קביעת תורים” תצטרכו לרשום איזה סוג בדיקה אתם מעוניינים לקבוע אליה תור וגם לאיזה מכון. לדוגמא: מכון CT ובדיקה CT פרק כף היד.
כמובן, לאחר הזנת פרטים אישיים ולאחר הזנת סוג הבדיקה תצטרכו להסביר למערכת שאתם לא “רובוטים” ולכן תקלידו את הספרות שבתמונה שיצאה לכם.

לאחר השלב השני טופס זימון תור לאסותא יישלח לצוות המוקד של אסותא כדי שיחזרו אליכם עם פרטים לתיאום התור.
5/5 - (1 vote)

עזרה בהזמנת תורים אונליין?

ניתן להשאיר פרטים וננסה לעזור לך!